Tel. 501064996

Stylizacja okazjonalna


Koloryzacja


Stylizacja ślubna to bardzo szeroki wachlarz usług. Oferuję pełen zakres stylizacji od początkowych makijaży i fryzur próbnych, poprzez pomoc przy stylizacji ślubnej (min .wybór sukni + dodatków),skończywszy na makijażu ślubnym i fryzurze ślubnej .Dodatkowo oferuję makijaże i fryzury dla Świadkowej oraz innych osób z otoczenia Panny Młodej .Więcej o efektach mojej pracy znajdą Państwo w portfolio i w moich stylizacjach.
Stylizacją zajmuję się od 15 lat. Miałam przyjemność przygotować do ślubu niezliczoną ilość (chyba grubo ponad 100) Panien Młodych i każda z nich była dla mnie wielkim wyzwaniem .To wielka odpowiedzialność ,a zarazem ogromne wyróżnienie kiedy mogę zajmować się wizerunkiem kobiet w tak ważnym dla nich dniu.
Nad moimi fryzurami ślubnymi pracuję od lat i zajmują one w mojej ofercie bardzo ważną pozycję. Śledzę najnowsze trendy, ale dbam również o propozycje ponadczasowe, przygotowuję zarówno stylizacje ekskluzywne, jak i minimalistyczne. Najważniejsze dla mnie jest to, aby efekt końcowy stylizacji ślubnej tworzył wraz z suknią oraz dodatkami spójną całość pasującą do Twojej urody.
Razem z mężem stanowimy doświadczony i zgrany zespół – fotograf pasjonata i wizażystka-stylistka – zwariowana na punkcie swojej pracy. Takie połączenie gwarantuje wspaniały efekt końcowy w postaci niezapomnianych fotografii z tego wyjątkowego dnia w Waszym życiu.
Oferta

Oferuję pełen zakres usług fryzjerskich – od podstawowych zabiegów do skomplikowanych, technicznych usług.
-strzyżenie włosów
-uczesania ślubne i okolicznościowe
-szeroki wybór koloryzacji
-zabiegi pielęgnacyjne
-makijaż ślubny i wieczorowy i sylwestrowy
-makijaż dzienny
-makijaż fotograficzny
-próbna fryzura ślubna oraz makijaż

Do wykonywanych zabiegów fryzjerskich wykorzystujemy najwyższej jakości preparaty wiodących producentów.
Zapraszam do fotogalerii gdzie ocenią Panie poziom moich usług.
Jeżeli w dniu ślubu chcesz poczuć się jak gwiazda filmowa z prawdziwego zdarzenia? Mogę Ci to zaoferować towarzysząc Ci w dniu Twojego ślubu i wesela, podczas którego będę czuwać byś wyglądała nienagannie przez całą noc aż do końca uroczystości. Możesz liczyć na moją pomoc, kiedy zajdzie potrzeba drobnej korekty w makijażu, gdy mocno się wzruszysz lub delikatnego poprawienia fryzury, która może się naruszyć podczas tańca. A jeśli po północy zapragniesz zmienić suknię, a wraz z nią charakter makijażu i po raz kolejny zaskoczyć swoich gości z przyjemnością go dla Ciebie wykonam.
Podczas sesji zdjęciowej przez cały czas będziecie pod moją opieką dzięki czemu żaden niesforny kosmyk włosów czy odbita na policzku szminka nie zepsuje Wam tego dnia

Zachęcamy do łączenia naszych usług (fotografii i stylizacji) ponieważ ceny ich wówczas są bardziej atrakcyjne. Ceny są indywidualne do każdego zamówienia. Prosimy więc o kontakt w celu ustalenia szczegółów.
Back to Top