Nazywamy się Małgosia i Krzysiek i od lat pracujemy razem .Ja fotografuję ,Małgosia zajmuje się stylizacją (fryzura ,makijaż) oraz prowadzi salon fryzjerski. Prywatnie jesteśmy małżeństwem i szczęśliwymi rodzicami małej Miriam. Naszą pasją jest nasza praca, której poświęcamy większość naszego czasu.
Fotografią ślubną zajmujemy się około 10 lat . Na naszym koncie  mamy ponad 100 zadowolonych par młodych. Nasza bogata strefa klienta jest na to dowodem.Zachęcam do zapoznania się również z galerią fotografii okolicznościowej :fotografia dziecięca, fotografia chrztu i fotografia pierwszokomunijna.
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z największym zaangażowaniem. Preferujemy naturalny i romantyczny styl fotografii , ale jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i pomysły. Obydwoje razem stanowimy doświadczony i zgrany zespół ,który doskonale się uzupełnia .Małgosia dba o to ,aby Panna Młoda tego dnia wyglądała przepięknie, moim zadaniem jest to piękno uchwycić. Takie połączenie gwarantuje wspaniały efekt końcowy w postaci niezapomnianych fotografii z tego wyjątkowego dnia w Waszym życiu.

Aby już na wstępie ułatwić wyjaśnienie najważniejszych kwestii, przygotowałem listę najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami. Jeżeli będziecie mieli pytania, na które nie ma poniżej odpowiedzi, zapraszam do kontaktu.
Na jakim sprzęcie pracujesz?
Posiadam profesjonalny sprzęt  firmy Canon (pełna klatka) oraz Sony. Do tego zestaw jasnych obiektywów(od 8mm do 200mm)lampy błyskowe ,i i cała masa innego sprzętu . Oczywiście wszystko zdublowane tak na wszelki wypadek.
Czy posiadasz wydawane przez Kurię upoważnienie do fotografowania uroczystości liturgicznych?
Oczywiście posiadam takie upoważnienie i ostatnio zauważyłem, że jest ono coraz częściej wymagane przez księży.
Sesja narzeczeńska - czy warto się umówić?
Oczywiście polecam. Po takiej sesji zawsze będziecie się już pewniej czuć podczas ślubnej sesji plenerowej. Dodatkowo jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości i chcielibyście wypróbować moje usługi, możemy umówić się na sesję narzeczeńską przed podpisaniem umowy ślubnej – umowę podpiszecie jak już zobaczycie efekt końcowy tej sesji.
Czy podpisujemy umowę przed ślubem?
Oczywiście. Jesteśmy legalnie działającą firmą .I tylko podpisując umowę macie gwarancję rezerwacji terminu.
Z jakim wyprzedzeniem należy zarezerwować termin?
Jeżeli termin mam wolny to możecie zarezerwować nawet z tygodniowym wyprzedzeniem ;-) Oczywiście kto pierwszy ten lepszy, więc polecam nie odkładać decyzji na ostatnią chwilę. Rezerwacja terminu polega na podpisaniu umowy i wpłaceniu zadatku.
Czy możemy podpisać umowę na ''odległość?''
Oczywiście. W takim wypadku przesyłamy umowę kurierem.
Kiedy płacimy za usługę?
Podczas podpisywania umowy wpłacacie zadatek (ok 10-20%) , a za całość płacicie w momencie kiedy zobaczycie wszystkie zdjęcia w Waszej galerii www. W dniu ślubu nic nie rozliczamy.
Do której godziny pracujesz na weselu?
W tej kwestii zawsze dostosowuję się do wymagań Pary Młodej. Najczęściej fotografuję do oczepin, czyli do 1 w nocy. Oczywiście czas pracy możemy skrócić lub wydłużyć.
Czy pobierasz opłatę za dojazd do młodej pary?
Dojazd do 60 km od Wrocławia jest darmowy. W dalsze zakątki opłata jest wyliczana indywidualnie w zależności od miejsca.
Ile kosztuje wykonanie zdjęć ślubnych?
Cena w większości zależy od tego jakie produkty zamówicie. Jeśli macie skromniejszy budżet, możecie zamówić jedynie zdjęcia na płycie DVD, które będziecie mogli wywołać we własnym zakresie.
Czy retuszujesz wykonane zdjęcia?
Ponieważ zdjęcia wykonuję tylko w formacie RAW, wszystkie one są poddawane bardziej lub mniej szczegółowej obróbce cyfrowej mającej na celu poprawę kolorystyki, naświetlenia, itp.
Po jakim czasie dostaniemy zdjęcia?
Termin przekazania zdjęć określamy w umowie. Zazwyczaj jest to 45 dni od ślubu lub od sesji plenerowej jeśli była wykonana w innym dniu.
Ile otrzymujemy zdjęć?
Przy pełnym reportażu (od przygotowań do oczepin) i sesji ślubnej otrzymacie na płycie DVD min. 500 zdjęć. Inną ilość zdjęć możemy określić w umowie.
W jakiej formie dostaniemy zdjęcia ślubne? Czy są umieszczane w albumie?
Forma w jakiej otrzymacie zdjęcia ślubne jest ustalana podczas podpisywania umowy. Możliwe produkty są opisane na stronie z ofertą. Najczęściej pary wybierają zdjęcia w fotoalbumie lub fotoksiążce oraz w wysokiej rozdzielczości na płycie DVD.
Czy w trakcie reportażu wykonujesz też ustawiane zdjęcia rodzinne / grupowe?
Zawsze wykonuję jedno zdjęcie grupowe. Dodatkowo możemy wykonać krótką sesję z rodzicami, chrzestnymi, świadkami (to Wy decydujecie kiedy i z kim robimy zdjęcia – na weselu jestem w pełni do waszej dyspozycji).
Czy zdjęcia plenerowe wykonywane są tego samego dnia, co ślub?
Wszystkim parom odradzam wykonywanie zdjęć plenerowych tego samego dnia. Po pierwsze, jest do dla Was bardzo stresujący i męczący dzień i to zmęczenie często widoczne jest na zdjęciach. Po drugie, aby zrobić porządną sesję plenerową potrzebuję minimum 2 godziny a w tym czasie goście bawią się sami. Przed sesją  Panna Młoda  przygotowywana jest do zdjęć przez zawodową stylistkę (oczywiście na życzenie)
Kiedy należy ustalić termin zdjęć plenerowych?
Zazwyczaj termin zdjęć plenerowych ustalamy po weselu w zależności od pogody i czasu jakim dysponujecie.
Ile czasu trwa plener i w ilu miejscach się odbywa?
Jeśli się umówimy na plener w innym dniu (do czego namawiam) to całość trwa ok 4 godziny. Na plener wybieramy wspólnie 1-2 lokalizacje.
Kto wybierazdjęcia do nagrania na płycie? Fotograf według swojego uznania czy Para Młoda?
Na wstępie sam wybieram zdjęcia i umieszczam je na serwerze ftp lub w prywatnej galerii na stronie. Wtedy Wy możecie zdecydować, które zdjęcia Wam się nie podobają i nie chcecie ich na płytce.
Kto wybierze zdjęcia i ich układ do fotoalbumu?
W tej kwesti pozostawiamy Wam wolny wybór. Zdjęcia możecie wybrać sami lub zostawić to nam -obiecujemy bardzo ciekawą, autorską kompozycję albumu
Czy wykonywane są zdjęcia czarno-białe/sepia itp?
Część zdjęć jest wykonywana w czerni i bieli. Dodatkowo stosuję inne efekty kolorystyczne.
Czy w ramach usługi otrzymamy galerię internetową?
Tak. W każdym z pakietów otrzymacie  galerię www zabezpieczoną hasłem. Dzięki temu możecie podzielić się Waszą historią z rodziną i przyjaciółmi.
Ilu fotografów robi zdjęcia?
Zdjęcia robię sam, ale podczas sesji towarzyszy mi żona ,która czuwa nad urodą Panny Młodej .
Czy osobiście będziesz wykonywał zdjęcia?
Zawsze zdjęcia wykonuję osobiście (taki zapis jest też w umowie). Nikomu nie przekazuję zlecenia.
Na jakim terenie działasz?
.Działamy głównie na terenie południowej Polski ( Wrocław, Legnica, Opole, Jelenia Góra, Leszno ,Zielona góra itd ,),ale wyjazd w dalsze regiony nie stanowi problemu.


Jeżeli chcesz być na bieżąco z naszymi najświeższymi pracami ,śledż nas na facebooku.

Wyślij
Thank you!
Odwiedż nas również na :
Back to Top