WITAMY NA NASZEJ STRONIE
Nazywamy się Małgosia i Krzysiek i od lat pracujemy razem .Ja fotografuję ,Małgosia zajmuje się stylizacją (fryzura ,makijaż) oraz prowadzi salon fryzjerski. Prywatnie jesteśmy małżeństwem i szczęśliwymi rodzicami małej Miriam. Naszą pasją jest nasza praca, której poświęcamy większość naszego czasu.
Fotografią ślubną zajmujemy się około 10 lat . Na naszym koncie  mamy ponad 100 zadowolonych par młodych. Nasza bogata strefa klienta jest na to dowodem.Zachęcam do zapoznania się również z galerią fotografii okolicznościowej :fotografia dziecięca, fotografia chrztu i fotografia pierwszokomunijna.
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z największym zaangażowaniem. Preferujemy naturalny i romantyczny styl fotografii , ale jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i pomysły. Obydwoje razem stanowimy doświadczony i zgrany zespół ,który doskonale się uzupełnia .Małgosia dba o to ,aby Panna Młoda tego dnia wyglądała przepięknie, moim zadaniem jest to piękno uchwycić. Takie połączenie gwarantuje wspaniały efekt końcowy w postaci niezapomnianych fotografii z tego wyjątkowego dnia w Waszym życiu.
Wyślij
Thank you!
Back to Top